Vánoční Swix akce

Předvánoční šílenství vrcholí a ještě než všichni zabalíme poslední dárek a usedneme ke štědrovečernímu stolu, přinášíme ti poslední akci na některou z oblíbených značek. Tentokrát štafetu přebírá Swix. Veškerý sortiment s touhle značkou teď najdeš na e-shopu s 15% slevou, a to až do neděle 22.12.
Když se řekne Swix, každému se vybaví lyžařské vosky. Ty značka vyrábí už od roku 1946 a neustále je zdokonaluje, aby zvládly držet krok s nejmodernějšími technologiemi. Výsledkem jsou produkty, které se používají na světových pohárech a stojí za úspěchy mnoha předních sportovců. Že sám nejsi profesionální lyžař? Žádný strach, se Swixem ti to pojede jako profíkovi, i když lyže venčíš jen párkrát do roka.

Ke správnému namazání nestačí jenom vosk, ale taky jeho správná aplikace. K tomu slouží voskovací žehlička – konstantní rychlost a teplota zažehlování se postarají o tu nejlepší péči, ať už potřebuješ namazat běžky, sjezdovky nebo snowboard.

Ať můžeš na lyže vyrazit doslova za každého počasí, vybav se kompaktní sadou tří skluzových vosků. Zvládneš s nimi namazat na teploty od -10 do 4 °C a můžeš je použít jak samostatně, tak jako základové vosky pro přípravu skluznice.

Skluznici je potřeba nejen voskovat, ale taky čistit. Čistič fluorových vosků Glide Wax Cleaner lyže šetrně čistí, ale také funguje jako kondicionér a skluzný vosk. Tím, že nefunguje na mechanické bázi, nepoškozuje strukturu skluznice a zanechává ji ve skvělém stavu. Čas lyžování už je definitivně tady, tak nezapomeň, že kdo maže, ten jede a nenech si utéct akci na všechny Swix produkty na Mladém horalovi!

VýrobceSwix
Diskuze
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: